hABERLER Blog

Pages: 1 2 Next

ID BİRLEŞTİRİCİ

Id Birleştirici v.1.0, Multimaterial ile birden çok material içeriği olan 3d objelerimizde gereksiz farklı yüzey id si tanımlanmış ve  tekrarlanmış olan materialleri tek bir yüzey id numarasına ve material id sine eşitleyip, gereksiz id ve benzer materyallerden kurtulmasına olanak sağlamaktadır. Böylelikle unreal engine 4 unity gibi...

Arac Bone Rig 1.0

Arac Bone Rig 1.0 scripti ile 3ds max’te bir dört tekerli aracın bone bazlı riglemesini ve bir spline üzerinde animasyonunu otomatik bir şekilde yapabileceksiniz. Riglediğimiz ve animasyonunu yaptığımız aracımızı bone kemik sisteminin verdiği esneklik ve kullanışlılığı ile unity yada unreal engine 4 gibi bir oyun motoruna gönderebilir ve istediğimiz...

Atlar

Bir ayı aşan çalışma süresi, emek, yeni tecrübeler, gelişen 3d becerim, ama en önemlisi üretmenin verdiği haz.Bir düzine atım oldu.

Cömertlik Filmi Karakterleri

3ds max cat rig, Uv, Morph, Joyistic control panel, Sıfırlama scripti, Kanat kontrol scripti, Göz dil diş,bazı uv boyamaları ( cocuğun gönleği, kuşun ve kedinin tamamı, şişmen adamın yüzü), topoloji düzeltmeleri. 

BipCatSelector 2.0

BipCatSelector is Biped and cat bone selector scripts. This script rescale your biped characters and cat characters, easy selector biped and cat bones.

GENC İLE İHTİYAR KURBAN

GENC İLE İHTİYAR KURBAN  2013 Aralık aylarında hikaye üzerinde düşünülmeye başlantı. Gencin koyunlarından birini kasaba satmak istemesiyle hikaye başlar.

Pages: 1 2 Next